עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

מחירי מקלחונים

אז כמה עולה לנו להתקלח? לאחרונה שם הצרכן הישראלי דגש מיוחד על עיצוב הבית בכלל וחדרי האמבטיה בפרט. חדר זה, שעד לסף שנות התשעים היה האחרון ברשימת סדרי העדיפויות מבחינת עיצוב והשקעה באביזרים ופריטים שיהפכו אותו לייחודי ומעוצב כמו יתר חלקי הבית, מקבל היום תשומת לב מיוחדת, עם ההבנה כי חדר האמבטיה הוא פינת המרגוע של כל אחד, המבקש לעצמו חוויית רחצה ואסתטיקה מושלמות. מקלחונים קיבלו מקום Aשל כבוד, גם כן, עם ההבנה כי מראה חדר האמבטיה, יכול להיראות מעוצב יותר עם המקלחונים בתוכו, ובשילוב עם פרקטיקה, נוחות ופונקציונליות מירבית. אז כמה יעלו לנו מקלחונים חדשים?


שיקולים מכריעים בבחירת מקלחונים


לפני שאנו מבררים על מחירי מקלחונים, חשוב להבין את היתרונות, התכונות והמאפיינים של מקלחון בתוך חדר האמבטיה. מבחינה עיצובית, אין כל ספק כי מקלחון חדיש ומודרני, העשוי מזכוכית מעוטרת, מזוגגת, חלקה או לבנה, בצורות שונות ובגדלים מותאמים לגודל החדר, הם אלו שיתנו את הטון העיצובי בחדר האמבטיה ויהפכו אותו לסביבה נעימה ואטרקטיבית.
כמו כן, מקלחון במהותו הוא חסכוני יותר מאשר אמבטיה. זאת מאחר והוא שומר על חום המים, לא מאפשר להם לברוח ולנזול החוצה ומספק חוויית רחצה אחרת לגמרי. הסיבה הנוספת להיותו של מקלחון חסכוני היא כי אם תקנו אותו הישר מהיצרן, תחסכו את דמי היבוא והשיווק. לכן, מחירי מקלחונים הם גם נגזרת של המקום ממנו אתם קונים אותם.


מחירים לפי מידה


מקלחונים ניתן להזמין גם בהתאמה אישית ובעיצוב הייחודי רק לכם. חשוב להבין כי על אף היתרון הזה, מחירי מקלחונים יושפעו מתוספות ושדרוגים, ואם בחרתם להזמין עיצוב אישי ולא מוצר קיים במידות סטנדרטיות, המחיר עלול להיות יקר יותר. יחד עם זאת, התמורה מצדיקה לחלוטין את ההשקעה.
עולם המקלחונים מזמינים אתכם להתרשם מאיכות ברמות שאולי לא הכרתם עד היום, של מקלחונים מיוחדים במגוון גדלים, עיצובים ודוגמאות. המקלחונים מיוצרים על פי כל כללי הבטיחות והתקנים הנדרשים ונמכרים לאחר שירות הכולל יעוץ, יצור המקלחון באמצעים משוכללים וטכנולוגיה מתקדמת ועם ליווי צמוד של אנשי מקצוע עד לסיום ההתקנה. עוד תגלו כי עם עולם המקלחונים, מחירי מקלחונים הם הגיוניים, ומתחשבים בצרכי הלקוח.

 

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני