עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

מקלחונים לפי מידה

בשנים האחרונות הולכים ותופסים המקלחונים מקום של כבוד בחדרי אמבטיה רבים. הצרכן הישראלי, שהולך ומתרגל לאיכות, לנוחות ולהקפדה על עיצוב חדר האמבטיה, מגלה מחדש את יתרונות המקלחונים, המאפשרים מראה מרווח, איכותי ומעוצב של חדר האמבטיה. וגי המקלחונים הם רבים ומגוונים והחדשות הטובות הן כי תמיד תוכלו לבחור במקלחונים לפי מידה.


תופרים מקלחון בהתאמה


מקלחונים לפי מידה הם מקלחונים המיוצרים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. זהו יתרון עצום מאחר וחדרי האמבטיה הם שונים זה מזה, לעתים קטנים מאד ולעצים מרווחים במיוחד. באופן זה, אם יש לכם מקום ספציפי פנוי להציב בו מקלחון, תוכלו להתאים את מידות המקלחון גם לפי מידות חדר האמבטיה וגם לפי צרכיכם ודרישותיכם. למשל, ישנם מקלחונים שהם פינתיים וגודלם סטנדרטי. אם תרצו מקלחון גדול יותר, אפילו פינתי, שיספיק למש לאדם גדל מידות, מוגבל א אפילו לשניים, תכלו לבחור במקלחון פינתי אולם מותאם במידות אישיות שלכם.


המגוון הולך וגדל


מקלחונים לפי מידה אינם הבשורה היחידה בעולם המקלחונים. ניתן היום לבחור מתוך מגוון קיים, מבחר רחב של מקלחונים, מרובעים, מעוגלים, או עגולים לחלוטין, עם דלת הזזה אחת או שתיים, עם אפשרויות לתופסות כמו שני ראשי טוש, עיסוי, אדים חמים ועוד. גם העיצוב הוא יפה ומגוון, כמו למשל זכוכית מעוטרת, שקופה או חלבית, ועוד.
כיום ניתן לתכנן את חדר האמבטיה ולשדרג את מראהו מאד באמצעות מקלחונים מעוצבים ואיכותיים, המתוכננים בקפידה, כך שישמרו על חום המים, לא יאפשרו נזילה של מים מחוץ למקלחון ויהיו בטיחותיים מאד גם במקרים של טריקת דלת הזכוכית  בחוזקה.
עולם המקלחונים מזמינים אתכם להתרשם מאיכות, ממגוון רחב של מוצרים ואמוניטים שנבנה ביותר מעשרים וחמש שנות פעילות בתחום היצור, היבוא והשיווק של מקלחונים ומוצרי זכוכית. החברה שמה דגש על איכות המוצרים, תקינותם ובטיחותם, עם עמידה בכל הקריטריונים ותקנוני הבטיחות. החברה מספקת פתרונות איכותיים ואפקטיביים לכל לקוח, הכוללים ליווי ויעוץ והתאמת מקלחונים לפי מידה ודרישה. הליווי מתמקד באילוצים ומגבלות של חדרי האמבטיה השונים ומציאת פתרון מיטבי שיספק מענה יפה, איכותי ומעוצב לכל חדר אמבטיה.

 

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני