עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

אמבטיון

אם עד לפני שנים אחדות נאלצנו לבחור בין מקלחת לאמבטיה, הרי שכיום ממש לא צריך להתפשר וניתן לקבל את שני המוצרים הנחשקים הללו בחבילה מפנקת אחת- גם מקלחת סגורה ומוקפת זכוכית וגם אמבטיה יוקרתית ואלגנטית. כל מה שצריך זה לרכוש אמבטיון ולהתחיל להתקלח בצורה שאנו בוחרים בחדר אמבטיה בודד. עם ניסיון עשיר של מעל 25 שנים בתחום המקלחונים, עולם המקלחונים תספק עבורכם פתרון רחצה איכותי ויוקרתי שישדרג לכם את איכות החיים.

 

מה זה בדיוק אמבטיון?


עד כה, היינו יכולים ליהנות או מאמבטיה או ממקלחת ובדרך כלל בחדרי רחצה נפרדים. אמבטיונים הינם בני כלאיים של המקלחונים והאמבטיות הסטנדרטיים כך שהם מהווים מוצר ייחודי בשוק שאין דומה לו. מדובר במקלחון לכל עניין ודבר, אשר תחום בתחתית שלו באמבטיה שיכולה להיות גדולה או קטנה לפי בחירה. במילים אחרות, אמבטיון הוא אמבטיה אשר מעליה הותקן גוף זכוכית שהופך אותה גם למקלחת.

 

מדוע כדאי לרכוש אמבטיונים?


כל אמבטיון מאפשר לנו חוויית רחצה ייחודית שאין דומה לה. הכניסה אל האמבטיון מתאפשרת ע"י דלת המקלחון אשר יכולה להיות נפתחת או מוסטת, בהתאם למאפייני חדר הרחצה והמקום הפנוי. היתרונות של אותם אמבטיונים רבים:
• התקנה פשוטה ויעילה – ניתן להתקין אמבטיון בכל חדר רחצה. המקלחון יכול להיות מותקן על כל אמבטיה קיימת.
• מניעת רטיבות – עצם העבודה כי האמבטיה מוקפת בזכוכית אטומה יוצר מצב בו מים אינם יכולים להרטיב את הרצפה והקירות, דבר שמונע התפתחות עובשים ומפחית את הסיכוי להחלקות ותאונות.
• מנגנוני סגירה – אלגנטיים ושקטים, באמצעות מגנטים בדר"כ, דבר אשר מאפשר שימוש ממושך לאורך תקופה ארוכה ללא תקלות.
• תוספות ושדרוגים – ניתנים לביצוע בקלות לרבות הוספת מתלי מגבות, שדרוג ראש המקלחת וכו'.
• עיצוב מרהיב – ניתן למצוא אמבטיונים מסוגים שונים ובשלל עיצובים שיכולים להתאים לכל חדר אמבטיה.

נסו רק לחשוב על אמבטיון אינטימי מוקף זכוכית מהודרת כאשר המים מלטפים את הגוף מלמעלה... אין ספק שמדובר בפינוק אמיתי! עולם המקלחונים מזמינה אתכם לעולם של איכות ופינוק בתחום המקלחונים והזכוכית, תוך ליווי הלקוח החל משלב התכנון והבחירה ועד לסוף הביצוע לשביעות רצונו המלאה.  

 

לחצו למעבר לעמוד אמבטיונים 

 

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני