עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

מקלחון פינתי

הצפיפות האופיינית בחדרי רחצה רבים עלולה לגרום לרבים מאתנו שלא ליהנות מחוויית הרחצה ולחיות בדוחק בין ארון המקלחת, אסלת השירותים לבין זרם המים החמים. כיום אין שום סיבה שמצב מעין זה ימשיך להתקיים. בעזרת מקלחון פינתי ניתן להשיב גם לחדרי הרחצה הקטנים ביותר את פיסת הנפח הדרושה לתפקוד מלא בהם וסוף כל סוף ליהנות מהמקלחת.

 

מקלחון פינתי בעל מבנה ייחודי


מקלחונים פינתיים כשמם כן הם – מהווים השלמה מלאכותית של פינת חדר הרחצה כך שלמעשה  2 פאות ממנה מורכבים מקירות הפינה וה- 2 הנוספות ממבנה המקלחון. כך נוצרת לה מעין "קובייה" אשר מופרדת מחלל חדר הרחצה ע"י קירות זכוכית. תיאור זה הינו פשטני למדי שכן מקלחון פינתי יכול להגיע בשלל צורות ולא רק בצורה המרובעת האופיינית. ניתן למצוא מקלחונים עגולים ואף אלכסוניים בצורת משולש. הכל תלוי במבנה החדר והדרך היעילה ביותר להשגת מקסימום תחושת הנפח והפונקציונאליות בפועל. כל מקלחון פינתי שכזה יכול להיות מותקן על גבי רצפה קיימת או על גבי הגבהה כאשר מעוניינים ליצור שיפוע מלאכותי לניקוז יעיל של המים מבלי לבצע שיפוץ של הריצוף הקיים.

 

מקלחונים פינתיים – יתרונות פונקציונאליים רבים


כאמור, מקלחונים פינתיים נועדו בראש ובראשונה לחסוך מקום פנוי ולמקסם את נפח חלל חדר הרחצה עד תום. משמעות הדבר היא כי סוג זה של מקלחונים מבוקש ביותר ע"י בעלי דירות ובתים בעלי חדרי רחצה קטנים (של דירות קטנות, חדרי רחצה בחדרי הורים וכו'). יחד עם זאת ראוי לציין כי גם בעלי דירות עם חדרי רחצה גדולים עד גדולים מאוד יכולים להפיק מהם שימוש רב שכן הם מאפשרים הטמעה של פונקציות נוספות (ארונות, שירותים, בידה ואפילו סאונה) בחדר הרחצה על חשבון המקום שתופסות מקלחות אחרות, גדולות יותר. בכל מקרה, מעצבי פנים רבים שמים דגש על הגישה המינימליסטית בעיצוב דירות יוקרה גדולות כך שהתקנת מקלחון פינתי בהחלט עונה על הגדרה זו במדויק.

עולם המקלחונים הוא המקום בשבילכם להתאמת מקלחונים פינתיים, חזיתיים ואמבטיונים יוקרתיים לחדר הרחצה שלכם. אנו מזמינים אתכם להגיע לאולמות התצוגה ולהתרשם ממגוון פתרונות הרחצה המתקדמים שלנו.

 

לחצו למעבר לעמוד מקלחונים פינתיים

 

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני