עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

מקלחון חזית

בכל מה שקשור לעיצוב הבית ולבנייה מושכלת של החללים שבו, נפח הוא מילת המפתח. לכן, אין זה פלא כי כאשר מתחילים לתכנן חדר הרחצה, מקלחוני חזית מייד מקבלים עדיפות ברורה על פני מקלחות או אמבטיות סטנדרטיות. מדובר בפתרון רחצה ייחודי שמספק לרוחצים בו יתרונות רבים. אז בואו נבין על מה בדיוק מדובר.

 

המבנה הייחודי של מקלחוני חזית


מקלחוני חזית כוללים "קיר זכוכית" יחיד אשר מורכב מדלת הנעה במנגנון מסוים כאשר שאר החלל מתוחם ע"י 3 קירות שכבר קיימים בחדר מלכתחילה. השימוש בקירות קיימים מהווה יתרון עצום לבניית מקלחונים אשר מדגישים את הנפח הפנוי הקיים בחדר ומתעלים אותו לטובת איכות ופינוק הרחצה. כל מקלחון חזית נבנה לאחר תכנון קפדני  שבו מתחשבים בגובה דלתות ההזזה, מיקום הברזים ופתחי יציאת המים, מנגנון פתיחת הדלת (נפתח על ציר או מוסט ע"ג גלגלים) ואפשרויות התאורה, כך שהמבנה שלו יהיה אופטימאלי.

היתרונות הרבים של כל מקלחון חזית


כאמור, אחד היתרונות הבולטים המאפיינים מקלחוני חזית הוא ניצול החלל הפנוי בחדר. באופן זה ניתן להשתמש בהם בחדרי רחצה גדולים (ואז להפוך את המקלחת למתחם שלם של פינוקים) או בחדרי רחצה קטנים על מנת לנצל עד למקסימום את נפח המקום הפנוי לרחצה מבלי לגרום לצפיפות יתר בשאר נפח החדר. המקלחונים מקנים לכל חדר רחצה מראה הומוגני, אסתטי ונקי ויכולים להגיע בשלל מימדים וגדלים שכן הם מיוצרים בהתאמה אישית לאחר מדידות קפדניות.

 

מקלחוני חזית - מה חשוב לבדוק לפני הבחירה?


בתכנון והתקנה של מקלחון חזית בביתכם, יש לשים לב כי משתמשים בחומרים איכותיים בלבד. הדבר נכון לגבי הפרזול (מנגנון פתיחת/הסטת הדלת), הצירים, המיסבים והחיבורים לקיר כמו גם בבחירה בזכוכית שצריכה להיות עבה ודוחה עובש. יש לשים דגש רב על התקנה איכותית של המקלחון כך שהוא יחובר עם הקיר בצורה הרמטית וכי נעשו כל האמצעים על מנת למנוע התפתחות רטיבות בתוך המקלחון, במיוחד בחלק התחתון שלו הנוגע ברצפה.

יצור, תכנון ושיווק מקלחוני חזית איכותיים הוא המומחיות של חברת עולם המקלחונים. הנכם מוזמנים להצטרף למעגל הרחב של לקוחותינו המרוצים ולבחור לכם פתרון רחצה ייחודי באיכות בלתי מתפשרת.

 

לחצו למעבר לעמוד מקלחוני חזית

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני