עולם מקלחונים
צרו קשר

מבצע מקלחונים!!! כל המקלחונים ב 50% הנחה!

מקלחונים מעוצבים
מקלחונים פינתיים
מקלחוני חזית
אמבטיונים

מקלחונים מעוצבים

חובבים עיצוב? מנסים כל הזמן לשפר ולשנות דברים בבית? המאמר הזה מיועד לכם. אם בעבר חדר האמבטיה זכה להתייחסות מינימלית בתחום העיצוב, הרי שכיום הוא מקבל עדיפות, לפעמים ראשונה,  בעיצוב, כאשר השמיים, או תקרת האמבטיה, הם הגבול. אחד הלהיטים שתורמים לכל חדר אמבטיה מעוצב הוא מקלחונים מעוצבים. הם יפים, הם חושניים, והם חדשניים.


מעצבים חוויית רחצה


חלק מעיצוב חדר האמבטיה הוא חידוש שלה. וחלק מהחידושים הם מקלחונים מעוצבים. הכוונה היא למקלחון מודרני שיחליף את האמבטיה המגושמת והמסורבלת. אם ממש קשה לכם לוותר עליה, תוכלו לבנות מקלחות מעליה, או בנוסף לה. מקלחונים מעוצבים הם מקלחונים מרווחים, בעיצוב מוקפד ומפנק הניתנים להתאמה לכל חדר אמבטיה, ולא חשוב מה גודלו. במהלך השנים התפתחו דגמים שונים בהתאם לצרכים שעלו בקרב בעלי בתים רבים, כמו למשל מקלחונים פינתיים למי שחדר האמבטיה שלו קטן במיוחד, חזיתיים, מעוגלים, למי שמבקש את המראה חסר הפינות והאוורירי, וכדומה.


חידושים מחדר הרחצה


מקלחונים מעוצבים הם פרי פיתוחה של המאה העשרים ואחת, כאשר נעשה נסיון, גם בעולם הרחצה, למצוא פתרונות שיאפרו יופי ופרקטיקה ביחד. רחצה היא אחת הפעולות הבודדות החוזרות על עצמן מדי יום ואין סיבה שהיא לא תהיה נעימה, נינוחה ומפנקת. עם מקלחונים מעוצבים הדבר אפשרי. לא רק שהוא אפשרי, כיום ניתן להזמין מקלחונים מעוצבים בהזמנה אישית, בגודל הרצוי לכם, דוגמת הזכוכית והסוג שלה, סוג הדלתות ואופן פתיחתן ותוספות מפנקות, כמו ראש דוש נוסף או אופציה לאדים בעת המקלחת.
מקלחונים מעוצבים כוללים טכניקות חדישות ואיכותיות, בטיחות מירבית ועמידה בקריטריונים של מכון התקנים, כל זאת בשילוב עם פרקטיקה, כמו שמירה על חום המים וחסכון בהם.
אם גם לכם בא לחדש, להתעדכן וליהנות מחוויית רחצה מפנקת ואפקטיבית במיוחד, אתם מוזמנים להתרשם ממגוון הדגמים שמציעים לכם עולם המקלחונים, חברה ליצור, יבוא ושיווק מקלחונים ומוצרי זכוכית איכותיים, מתקדמים ומגוונים. בחרה, עם מוניטין של כמה עשרות שנים, מתמחה בחדשנות, בעמידה בכל התקנים הנדרשים ומגוון רחב של מקלחונים מעוצבים יפהפיים.

 

ניווט באתר
צור קשר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה של עולם המקלחונים הישראלי ולקבל עדכונים ומבצעים לדואר האלקטרוני